Den po dnu

Platonická láska ~ 14.2

29. září 2014 v 12:11 | Katee.
Platonická láska


Chtěla bych vám představit mojí platonickou lásku, která mě nejspíš nikdy nepřejde.

Učím se žít.

25. září 2014 v 14:35 | Katee.
ŽIVOT,KAMARÁDI, RODINA, POVINNOSTI, PROBLÉMY, BUDOUCNOST, ŠKOLA.


Všichni z nás máme nějaké priority, problémy a povinnosti. Každý z nás jsme strůjcem svého štěstí a vše děláme tak, jak bychom to udělat chtěli.

Z bláta do louže.

13. listopadu 2013 v 22:02 | Katee.
Dobrou noc, nebo spíš ahoj?

____________________________


Kdo z vás si často řekne větu ,, z bláta do louže " ?

Tetování | žádam o radu

27. června 2013 v 13:00 | Katee.
Čautéé.
Můj nejlepší kamarád Adam mi zaplatil tetování jako dárkem k vysvědčení. Bohužel se to blíží a blíží a já se každého ptám, co si o tom myslí apod. Takže jdu na to i k vám, potřebuji poradit.

14.03.2013

14. června 2013 v 13:48 | Katee.
Pátek.
Konečně je pátek, je krásně, svití sluníčko. Tak doufám že si taky budete užívat u bazénu, s něčím chlazeným, něčím dobrým. Už mám totální plán na víkend, hodlám se jen válet u bazénu s cigárkem a kaffem. :) a na nic nemyslet. Vypustit všechny problemy, všechny starosti které mám. Za dva týdny končí škola, proč to tak rychle utíká? Nedokážu si představit jak rychle uteče druhák, třeťák a potom maturita.. Ale když to zase vezmu pozitivně, tak to mám už za sebou a už nebudu žadnej hloupej prvák o kterýho se každej jenom otírá :D :). Nemužu se dočkat prázdnin, dva měsíce předemnou! Jsem na to natěšená jak malá holka. Snad ještě takhle jsem se na prázdniny netěšila. Trpím teď momentálně ztrátou času. nemám čas absolutně na nic. na kamarády, ani na sebe. Snažím se to nějak řešit.
Jak se máte vy? Jak se těšíme na prázdniny? Jaké bude vysvědčení?

Ala pojd mi hop | Proč tak často zapomínám?

29. prosince 2012 v 21:40 | Katee.
Ahooj.
Proklínáte mě? já zapomněla!
Zapomínám poměrně často, jsem jako dub dutej. Měla jsem toho tolik na práci, že jsem zapomněla na soutěžku, na blog, na kamarády a věnovala se jen tomu co je opravdu duležité. Mamka dneska měla narozeniny a já si dala vcelku dost práce abych jí je zařídila tak, jak si je přála. Koupila jsem dort, nakoupila dárky, pozvala znamé a nařídila věci aby klapali tak, jak by klapat měli. A ano, povedlo se mi to. dokonce jsem dneska i spravila PC kterej nebyl tak rok puštěnej. A podívaaaat, jsem na něm a datluju do klavesnice ) Ani jsem nepsala na vánoce, Vánoce jsem prožila parádně. Nacpala jsem si bříško, dokonce jsem viděla mého oblíbeného a něco vám prozradím ( vypadá to, že začíná něco nového, něco uplně nového... něco lepšího ,
ale pšššt )

Ta vánoční nálada mě dostává víc dokolen!

20. prosince 2012 v 22:00 | Katee.
Zdravíííím.
Jak to dneska šlo? U mě to šlo vcelku pořád stejnej poloběh. Ležení, koukání na filmů, uklízení, pomáhá mamce s nějakýma výzdobama apod. NOVINKA! dneska jsem nakoupila dárečky pro maminku! wohou. koupila jsem jí nádherné stíny ( šedivé ), řasenku s pořádným štětcem a dokonalý lak který vám zanechá takové ty třpytky na nehtech ( takový červenohnědý ) mám z toho radost. Dokonce jsem dárečky i zabalila .) Pro mou sestru jsem našla boží rukavičky a voňavku playboy kterou už snad používá 2 roky, takže jasná volba! Bylo to nakoupený během 10 minut, musela jsem hrozně rychle, protože kdyby mě někdo viděl ze školy že courám venku tak je semnou ámen. ale co... já jsem opravdu musela, protože zítra přijede mamky přítel a to už si hodlám užívat domácí pohodičky. jen jezení cukroví, koukání na pohádky apod. )))
http://th08.deviantart.com/fs39/300W/i/2008/342/4/3/a_merry_little_christmas__by_derelict_heart.jpg

a na kutě.

19. prosince 2012 v 22:33 | Stůů*
je 22:28.
zavíraj se mi pomalu oči a upadám do spánku. mamka vedle mě usnula a mě to svádí jít spát taky :D dnešek byl takovej celej tragickej. nejdřív nám skolabuje sousedka, takže jsme jí volali zachránku, poté se nám poleje bílej koberec v obejváku a nakonec mi teplota vyběhne zase na 39.. áchjo.
konečně se mi stáhnul Rozbřesk 2 část, takže to hodlám dokoukat. je to takovej zas slaďák že u toho budu fňukat :D Čim víc se blížim k Vánocům, tím větší depku začínám mít ( nemám ani jedinej dárek proboha! ) vůbec nevim kdy to zvládnu nakoupit a normálně už mě straší i ve snech. Jak vás znám, tak všichni jdete zítra do školy a protože už je pul 11 tak už jste všichni na kutích. to jenom já si to momentálně mužu dovolit, protože jsem marod :D a nějak mi to nevadí.
proto vám přeji dobrou s kobrou ) a pěkné sny santovské. dneska jsem konečně zahájila tu mojí vysněnou soutěž! jupíp.
tak dobrou méďovééé
with love Katee.

Vánoce jsou tady, vánoce jsou tady. týdýdý

19. prosince 2012 v 17:19 | Katee.
Čáuté.
Jak se máte ? Doufám že nejlíp jak to jde. Já se momentálně válim v posteli s angínou a moc si to užívám. Když se podívám z okna, nevidim sníh.. vidim jen lid kterej běhá z krámu do krámu a strašně vyšiluje. Máte už nakoupený dárečky? Vůbec nevím jak to letos bude s dárkama, nemám ještě ani jeden jediný dárek.. :/ A ani nevím kdy se půjdu nakoupit, protože nevim kdy se dostanu z postele, to je ale hrozně bad. Ani nevím zda-li se těším na Vánoce, víte, už to není jako dřív.. Že jste se ráno vzbudil, běžel jste do obýváku a tam byl ozdobený stromeček a koukali jste na pohádky. Rok od roku co jste starší, řešíte kde vezmete na dárky peníze, kdo ozdobí stromek ( protože nikomu se do toho nechce ) a když užř konečně se domluvíte na určitý plán, stejně to bude uplně jinak. Dárky si nakonec vyberete sám a jen vám je vaše mamka , popřípadě tatka zabalí a ví je 24.12 dostanete. Vlastně od tý doby co jste si ty dárky vybrali už jen čekáte až nastane ten den a vy si to budete moci vzít na sebe. Nějak mě ta nálada Vánoc nutí, koledy už jsou mi ohrané, cukroví pořád stejný a láska Vánoc odejde hned, jak do vás důchodce v obchoďáku vrazí se slovama ,, TO POTŘEBUJU PRO VNUČKU ". Už celý týden přemýšlim nad tím, že další vánoce budu doma, že vlastně si to ani neužoju, neužiju si tu lásku,kterou vám někdo dává, líbá se s váma pod jmelím, nebo vám dává pusu na tvář přesně na Štědrý den.. Jojoooo, když hold nemáte na vybranou , tak se nad tím aspoň usmějte. Znáte vůbec nějaké zvyky na vánoce? nějaké které vám doteď vydrželi a každý rok je děláte? Naše rodina žadné zvyky nemá, nikdy jsme nepouštěli lodičky, nebo nelili olovo, někdy si rozkrojíme jablko.. ale to mi přijde takový stupidní. Zvyky Vánoc mi přijdou jako jediné na Vánocích kouzelné, jak rodiny dodržují rok co rok, jejich tradice. Ráda bych se od vás dozvěděla , co děláte v rodině vy :) .. No, mamka na mě huláka, ať jdu se psem, takže se jdu oblíct a jdu na cigaretu a se psem ) popřípadě mi hoďte vaše názory a komenty pod článek, zajímal by mě vás názor na Vánoce a vaše zvyky ;)S Pozdravem Katee.

Za 4 dny Prázdniny? neutíká to?

26. června 2011 v 15:16 | Stůů*


Čuskooo.
Tývole, za 4 jsou prázdniny? Nechce se mi tomu ani uvěřit. Je to snad možné? Za 4 dny dostanem kousek toho papíru a pudem všichni domů a máme před sebou 2 měsíce prázdnin? Nebo snad někdo z vás už prádzniny má? :P Snad mi to ani neříkejte, jinak vás ukoušu závistí. Už se uplně těšim na ten pocit, když přijdu domů a řeknu si... Ty jo, dva měsíce před sebou, co budu dělat dneska? Zejtraa? Pozejtří? NENAHRADITELNEJ POCIT! copak budete dělat o prázdninách? Já doufám že mi vyjdou uplně všechny plány a budu s míma nejlepšíma kamarádama. BUDE TO UPLNĚ LEGENDÁRNÍ! A příští rok už do 9? To snad ne.... zachvíli se budu muset rozloučit od své třídy :( nechci na to ani pomyslet.. Ale tak, čas letí.

Jinak dnešek? Byl moc moc skvělej, spala jsem u kamarádky, bylo to super! Te%d u nás není teda jako nic moc, to se mi nelíbí.. jednou svítí sluníčko, podruhý zase prší... ASI SE ZBLÁZNILO POČASÍ.
Napiště mi vaše nápady na letní prázdniny a vaší natěšenost :-*
S pozdravem KACZER.

Ciao ))

14. srpna 2010 v 14:31 | Stůů*
Č Á G O   B E L L O

Jak žijete? )) Doufám že dobře, protože před chvíli jsem přišla. Nehorázně mě bolí, záda, krk a taový ty podobný věci :D Jak jste přežily PÁTEK 13TÉHO? doufám že dobře,protože nevim jak u vás, ale u mě to byl nejlepší den v celých prázdninách :D Já vím , zvláštní,ale je to tak )) Užila jsem si to. Včera asi v pul 10 jsme šli do Tesca něco koupit k papů. Pak jsme se koukali na film,a ruzně blbli )) Nejvíc vydařenej večer. A když jsme nakonec usnuli,tak to bylo nadherný. Akorát problemek byl, že asi v pul 6 ráno někdo pod oknama začal nejvíc řvat :D Měla jsem chuť tam dojít, a chodit jim na hlavu ta
líř, nebo něco podobnýho ))
Dneska je venku krásně co? Jdete někam? )) Vubec netušim kam dneska pudu,venku je tak nadherně,a já sedim doma :D A k tomu jsem doma ještě sama. Protože máma odjela někam do solenic, její kamarádka má narozky a proto jsme včera byly ve Zlatnictví. No parááááda - koupila jsem si tam nadhernej náramek na ruku )) fakt z něj  mam radost. Ale nechci se s nim nějak vychlubat :D Je to jenom náramek ))
Už máme 14 sprna, a zachvíli opět do školy. Příde mi to jako chvilka času,co jsou prázdniny. Ikdyž první měsíc, byl krásnej ale bolestivej ( Nechci o tom mluvit ) ..
Tenhle měsíc je určitě krásnejší a pohovější )) Těšim se docela do školy,ale i na září. Jedu 3 září do Italie takže se těšim )) Bude to nejvíc! )) Jedem přes celý Rakousko, a pak přes celou Italii až na jih )) To bude podivaná, doufám že udělám nějaký fotky, kdyžtak je vám sem zveřejnim )) .. A ikdyž né, hodim vám sem Facebook. Ale nejspíš teď si budu nachvíli lehnout a dospat , to .. Co jsem v noci ztratila :D Fakt jsem utahaná,ale štastně utahaná ))
adasdasd

Co den před tim? Spadla vám nějaká hvezdička přímo před nos ? Pokud ne, nic si z toho nedělejte. Protože, mě taky žadná nespadla :D Ikdyž jsem měla fakt pevný sen a hrozně jsem chtěla aby vyšel. Tak doufám,že vyjde i bez toho že ta spadna spadla ))
Děkuji že pořád chodíte jaksi na muj blog, protože vždycky se tu parádně vypíšu a je mi fajn )) Je to fakt boží )) Ikdyž nemám náštěvku nějak kolem 100 lidí denně,jsem ráda, že mam vubec nějakou náštěvku )) Díky moc.

Co tady dělá tahle fotka? Ano...
Patří sem, protože tohle je fotka, kterou miluju. A nejen tu fotku )) Miluju tu osobu na ní. Možná jsem se nezmínila,ale mam toho nejlepšího kluka na světe! Za nic bych ho nevyměnila )) A myslete si co chcete )) Ikdyž třeba není dokonalej, ikdyž třeba není nejkrásnější, je muj. A já ho miluju takovýho jakej je )) ( Btw: pardon že tu tak vylejvám srdce,ale prostě :D Nejde to zastavit )

Mějte se krásně )) .. mam vás ráda

Hvězdy spadnou jednou za čas.

12. srpna 2010 v 22:34 | Stůů*
Čábas ))
Víte že dneska maj padat hvězdy, nebo tak něco? Vubec nevim, každej je z toho jak udělanej, že maj padat hvězdy )) Nikdy v životě mě nic takovýho nepotkalo, ani jsem lístek nenašla,ani hvězda nespadla. Tak proč by se to mělo zrovna dneska stát? Nepotřebuju aby mi spadla hvězda přímo před nos. Protože asi každej víme, že Sny se neplní hvězdama,ale Váma. Sen je hluboko v srdci, a vaše víra v mozku, a jen Vy sám pro to mužete udělat maximum. Nejsme nikde ve filmu,aby jsme si mysleli mít sny ))
Co jste dělali dneska? Doufám, že jste si den užily. Nás na dálnici potkal nádhernej chcanec, ale pohoda )) Jak jsem psala, přežrala jsem se v KFC :D Ale asi vás to nezajímá že jo ? )) ..
Doufám že nezoufáte že vám nespadla žádná hvězda. Protože máte přátelé, a vaše zdraví, a vaší rodinu. Co víc si přát? Pokud máte přátelé, které jsou tu pro vás, tak je neměňte. ))


Nadherně se vyspěte, a díky za to,že jsem opět mohla vykecat )) PŘEJU NADHERNÝ SNY, a když vám ta hvězda nespadne, tak aspoň nadhernej sen ve spánku ))

Tlačí mě sen 0_o

11. srpna 2010 v 23:48 | Stůů*
I'm Superman!
Všem co ještě žijou, a poletujou , přeju dobrou noc )) Po dnešku už letim do postele, dnešek vyšel celkem fajnově, až na počásí. Jaksi nějak pochcávalo,a chvilema bylo vedro jak v pekle :P Ale nestěužuju si )) Zejtra jedu k babče, a pak opět ven :D Zejtra se přežeru v KFC a nejvíc si to užiju ))

Tak si nechte zdát nadherný sny, a ať s váma blechy mazlej celou noc, miér všem ))) Posílam hubana Tobě, i Tobě , i Tobě ))With love Stůů.

Čus, čus ..

11. srpna 2010 v 15:22 | MC.KačulQa_?
Čáuvés )))
Jsem tu opět ,a opět otravuju. :) Nějaký nový oblíbený stránky mi přibyli. A jsem vela moc moc ráda :D. Jak žijete? Doufám že celkem fajn, protože tenhle měsíc už stojí za to,říct, že jsou to pohodový prázdniny )) Zachvíli letim ven. Včera jsem byla na bazénu,na pizze apod )) Pohodovka den. Byl u nás bratranec , stavili jsme se ve sk8 parkůů. Takže , další pohodový zážitky. Dneska melu vešchno přes všechno,takže se omlouvám :D Večer se tu ještě stavim, dufám, že zase nezapomenu )) Znate mě.

Plánování na tento týden
: Za hodinku ven
: Zejtra opět asi nejspíš ven.
: Čtvrtek s dokonalým ( a )
: Pátek chrápenzí u kámojdy.
________________________________________________

29.7 ~ Košilovej den

29. července 2010 v 23:10 | MC.KačulQa_?
Čáááu buus , bambůůs .. ADIOOS!

Jsem tu .. :) Jsem zpět,jsem tu .. ! I'm back :)
Jak se máte ? :) Doufám že dobře, nic se tu za tu poslední dobu co jsem psala nezměnilo :) Pořád muj starej blog,kterej mám ráda :D Ale často ho opouštím a často na něj kašlu :( Ale bohužel,teď jsem hodně venku a mě to prostě baví .. Jsem víc venku než doma, protože tyhle prádzniny si hodlám užít .. :) A víte co to znamená? Že mi nejde notebook, a musim sedět tady na tý rachotině,která totálně hučí a nevim co s tím :D Ale aspoň něco :) POkud jsem na ten blod ješt někdo chodí ( o čem pochybuju ) tak tě tu vítam, a chci ti poděkovat, že sem pořád chodíš :) Kdyžtak mi písněte do komentu, jak jste se dneska měli .. :) Já vám taky povim dnešek :D Pokud to někoho zajímá :D

Ehém ..

: Dneska ráno, jsem vstávala kolem 10 hodin. Protože mě vzpudil budík,protože moje milá maminka chtěla jít někam na oběd. Šla jsem spát kolem pul 4 ráno,takže vstát kolem 10 ráno byl pro mě docela problem :D Ale vstala jsem.. Tak nějak jsem se dala dohromady, a vyrazila jsem. Na námku jsem stepovala jako blbec, a čekala než příde, přitom mezi tim,jsem si špatně přečetla papírek od ní, na našem stole,měli jsme se sejít už u restaurace,nějak na mě pokřikovala tak jsem šla za ní , se sklopenou hlavu, jako že vubec neřvala přes celý náměstí a nikdo se na nás nedíval :D V Restauraci jsem se nadherně přejedla .. A šla jsem domu ;) :D Pak jsem vyrazila zamíma zlatíčkama :) Který vždycky ráda vidim .. Tak nějak jsme šli na první základu na koš :D Tak jsem jim to všem natřela v basketu a srandy bylo kopééc :) Teď sedim tady,a čumim do blba, a chci spát :D
Takže abych šla :P


Adios my baby <3

Nějak jsem zase zašla, a koukám, a koukáám ..

25. května 2010 v 9:47 | MC.KačulQa_?
Takže ...... jak začít

Nevím jestli je to dobrá zpráva,nebo prostě uvolnění ..
Nechci končit s tímto blogem,ale skoušela jsem se k němu vrátit hodněkrát.
Ale nějak mi to prostě nejde, a mě to vždycky přestane bavit.
Mrzí mě to.. Protože tohle byla součast mě , a mého života.
Blog určitě nebudu rušit, ráda se na něj vždycky podívam.
Ale nevím , kdy se zase PŘINUTIM sem něco hodit.
Poslední článek jsem dala v unoru, a už máme květen.
Zachvíli budou prázdniny, a mě to prostě nebaví.
Každej mi říka,že mám hezkej blog, mám ho už rok. A proto se ani NEHODLÁM ho zbavovat!
Miluju ho,ale přestal mě prostě jednoduše bavit.
Až přídu domu, nějak jsem vám hodim moje fotky,aby jste vubec veděli co jsem zač.
A nebo .... Nebude lehčí sem vám dát muj Fejsbuk? Taková dobrá věc :)
Nebo vám sem hodim na mě kontakt .. ráda s váma pokecám,ráda s váma hodim pár věc.
Takže kdyby jste někdo chtěl moje ICQ : 587717032 :)
A tady máte fejsbuk : Káč Strangelí ヅ
Doufám že toho někdo nezneužijete,protože Já vám věřim..
Právě sedim ve škole,a máme hledat nějaký drogy ;) Už to mam hotový, tak jsem zašla na blog ..
Jsem ráda že jsem tento článek napsala,protože jsem se k tomudle chtěla dostat hodněkrát.
Tak kodečně stojim tady.

Žijte si krásně, zachvíli budou prádzniny!
Protože zachvíli už je to máme, já se s váma loučim,protože já si chci užívat s kamaráda, s rodinou. Bylo a vždycky mi bude na mim blogu krásně, a vytvoří mi usměv na tváři! Někdy se určo zase stavim.Nebo se aspoň pokusim :D Všem přeju krásný prázdniny! :)

Musím udělat Bye bye a ráno zase jít'

21. února 2010 v 22:27 | MC.KačulQa_?
Strach je nemoc špatného svědomí.

Čágoo ;]
Takže na rychlovku,zejtra je zase škola (fuj) takže letim spát brzo,protože ráno jsem pak hrozně líná vstávat :D Ale momentálně ted se do školy těšim,protože nám odpadnout snad nějaký hodiny kuli tomu počasí (yééáh) .. Takže děkuju dneska hrozně za náštěvku,je užasná :* Sice melu pořád to samí do kola,ale vy si to zasloužíte! :) :* Poděkování vám :]] Dneska jsem byla s Miláčkem,krása prostě :] Byly sme na procházce a plánovali jak budete v létě stanovat but u kamoše na balkoně nebo u nich na takovym velkym hřišti :D Velký plány totiž (...) :D .. No nic :) Valim spát,a osprchovat se :P Zejtra až příde že školy , bohužel až ve 4 , hodim nějaký ty články a pak písnu :) Mějte se krásně :* .. MILUJU VÁS

With love KaCZé

Čáu-té naštěvníci :)

21. února 2010 v 13:33 | MC.KačulQa_?
Časem člověk lituje všech hříchů, kterých se dopustil - a také těch, které zapomněl spáchat.


Čááu :]

Taky je u vás tak nadherně? U nás je prefikově ,právě proto mě to láka jít odkut. Nejspíš abych šla na Bruslení je docela blbost tak budu asi ven :D (nejspíš :) ) .. Nudit se doma nechci .. Mimochodem děkuju hrozně za tu náštěvku je fkt krásna :) Nikdy jsem nečekala že se to trošku zvýší,protože,jsem nějak ztrácela naděje,ale blog mě pořád drží.Hodila jsem pár článku,a večer s večerem nevím jak to bude,protože mám hodně ůkolu na který jsem o prázdninách vykašlala :D. V 5 jdu za svou láskou.takže si užiju,a zejtra do školy. néé .. fuj. Nechce se mi tam,ale zase z druhý strany se těšim :D . Včera si u mě byl kámošův kamarád pro Prkno,protože mi ho pučoval,nepřišlo my že byl nějak extra nadšenej,tvářil se jako Citron. Co budete neska dělat vy? :) Taky poběžíte ven? Du se oblíkat,protože jsem pořád v pyžamu s notáskem v posteli :D Du se namalovat a učesat,nejspíš i vyžehlit vlasy, a vyrazim.. :) Tak zatim ČUS BUS AUTOBUS :*

With love KaCZé

Čáágoo

20. února 2010 v 20:10 | MC.KačulQa_?

Člověk umírá tolikrát, kolikrát ztratí přítele.
Čágo belu :]

Takže, už je mi lépe takže je to cáájk. Dneska jsem byla v PRAGUE :P. No jak se vezme tak celkem nuda.Byl jste někdo ve Zličíně v MetroPole ? :) Nenavidim ten ruch lidí,ale zase jak koukám tak ty lidi jsou hrozný svině,než jsme zaparkovali no věčnost. :D Ale pak sme se nějak dostali dovnitř,celou dobu jsem hledala nějakou Drogerii chtěla jsem nějakej Make-up sehnala jsem :) Sice byl drahej ale je čupr. V pondělí zase do školy? Votrava.Nechce se mi! Ale zase doma už se docela nudim.. :( Co u vás ? Jde to dopře? Co to počasí? Nenavidim jak se to propadá pod nohama :! Chci už aby bylo létO! No co říkate novej DESIGNY? Ujdé ne? :D Musela už jsem vyměnit,tamten už se mi nelíbil.. Haled Prcci já se vrhnu s Naty na DeZzy :) Kdyby se někdo chtěl podívat na víte ne? Queenka.blog.cz .. :) Čekam na váás ..

With love KaCZé

Omlouva,ale není mi nejlíp

19. února 2010 v 21:32 | MC.KačulQa_?
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.


Omlouvám se,že jsem tu nebyla,jsem nejspíš nemocná.Píšu jen tak na rychlovku,mam vysoký teploty,tkže musim ležet v posteli,hned jak se sem dostanu.Udělam všecko pro to abych se vám omluva.Zatim Lovu Zdar

With Love KaCZé
 
 

Reklama