Učím se žít.

25. září 2014 v 14:35 | Katee. |  Den po dnu
ŽIVOT,KAMARÁDI, RODINA, POVINNOSTI, PROBLÉMY, BUDOUCNOST, ŠKOLA.


Všichni z nás máme nějaké priority, problémy a povinnosti. Každý z nás jsme strůjcem svého štěstí a vše děláme tak, jak bychom to udělat chtěli.Každý znás se prokousáváme svou cestou, kterou jsme si vybrali. Snažíme se denně plnit úkoly které dostáváme ve škole, práci. Ráno vstáváme s pocitem, že máme před sebou den, který musíme zvládnout na jedničku. Procházíme kolem lidí, které nesou své myšlenkové pochody. Všude kamkoliv přijdeme, je od nás očekáváno maximum. Ve škole je očekávno, že budeme mít jedničky. V práci naopak že budeme úspěšný a posuneme se dál.

Snažím se žít tak aby moje dny nebyly stereotypní. Abych pokaždé když večer usínám, mohla sama sobě poklepat na rameno a říci si: " Ano, zvládla jsi to. ''
Dopřát si věci, po kterých celý život sním.

A teď můj příběh...
Až po nějaké době, co jsem žila život, jaký jsem žila, jsem si uvědomila, že to tak být nemá. Moje strava byla špatná. Začala jsem chodit do fitka a trávit tam nějaký čas. Vše se za nějaký čas změnilo. Lidé kolem mě si začali všímat. Přišly otázky ,, Jak jsi to dokázala? "
Nejde ani o to, jak jste to dokázal. Ale spíše o tom, jak moc jste to chtěl. Můj den se totálně převrátil. Začala jsem pravidelně jíst, pravidelně chodit do fitka a denně spát více než 8 hodin. Moje výsledky ve škole byly mnohem lepší a lepší. Dobrá nálada s kterou jsem do vše šla, byla silnější a silnější. Najednou jsem vydržela déle pracovat a více se soustředit. Vše kolem mě začalo svítit. Můj usměv se objevoval na tváři více.
Dostavovalo se mi sebevědomí které mi předtím scházelo. Začala jsem si více věřit a jít za svým cílem. Podle mě, je toto náplň našeho života. Najít sám sebe a udržet si naše sny a cíle. Nebát se ukáuzat společnosti že jsme jiní a že máme jiné priority, než se přejídat a chodit po diskotékách.
Je pěkné vidět výsledky, ale ještě hezčí je, vidět náš zdravotní stav, který je 100%.
Není to jen o to změnit svůj život na pár měsíců, ale změnit sám sebe a dokázat si, že takto se máte lépe.JE LEPŠÍ RÁNO BRZY VSTÁT A JÍT CVIČIT, NEŽ ABY PŘI POHLEDU DO ZRCADLA SE VÁM NELÍBÍLO TO, CO VIDÍTE....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janča Janča | E-mail | Web | 25. září 2014 v 18:29 | Reagovat

Tý jo, to jsi dobrá, že ses naučila žít líp. Já se o to snažím už po sté, ale pořád se mi to nedaří dodržet.

2 Kejtee. Kejtee. | 26. září 2014 v 15:38 | Reagovat

Jančo, chce to vydržet a nevzdávat. Jak se říká, všechno jde.. když se chce. :-) držim palce!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama